www.forum-ks.piczo.com

www.forum-ks.piczo.com
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kėrkes pėr Muzika English

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[L]oqkani
Admin


Numri i postimeve : 4
Age : 27
Registration date : 29/12/2007

MesazhTitulli: Kėrkes pėr Muzika English   29.12.07 20:59

Ktu mund te kerkoni veten muzika anglshit dhe vetem anglisht asnje gjuh tejter s`tolerohet ose nese shkrun dikush diqka jasht temes ne do ta marrim at tem ta analizojm dhe ta vėjm ne vendin e duhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.loqkani.com
 
Kėrkes pėr Muzika English
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.forum-ks.piczo.com :: Muzikė-
Kėrce tek: