www.forum-ks.piczo.com

www.forum-ks.piczo.com
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kėrkes Per Muzika Shqip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[L]oqkani
Admin


Numri i postimeve : 4
Age : 27
Registration date : 29/12/2007

MesazhTitulli: Kėrkes Per Muzika Shqip   29.12.07 15:19

Kam obligim dhe detyr si Admin per gjdoo Kėng qė ta Kerkoni un do ta gjej sipas mundsive brenda 12 orve Korkoni kėng vetem shqip jo tjera gjuhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.loqkani.com
 
Kėrkes Per Muzika Shqip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.forum-ks.piczo.com :: Muzikė-
Kėrce tek: